Powitanie

  • Europejskie Centrum Bezpieczeństwa Sportu i Rekreacji  zostało założone 2012 i jest odpowiedzią na potrzeby wciąż rozwijającej się w Polsce infrastruktury sportu i rekreacji. Naszym celem jest stworzenie profesjonalnego ogólnopolskiego serwisu obejmującego wszystkie aspekty bezpieczeństwa: placów zabaw, sal zabaw, dmuchańców, urządzeń siłowych, obiektów sportowych, skata parków, nawierzchni sportowych i placów zabaw, parków linowych, parków rozrywki.  

Pomimo krótkiej historii znaczny wzrost rangi zyskaliśmy dzięki zespołowi ekspertów, którzy tworzy Europejskie Centrum Bezpieczeństwa Sportu i Rekreacji i szybko staliśmy się jednym z najbardziej szanowanych firm w dziedzinie badań i kontroli i usług pokrewnych.


Zapewniamy wysoką jakości usług serwisowych dla wszystkich sektorów przemysłu sportowego, rekreacyjnego i rozrywkowego i stara się zapewnić naszym klientom informacji których potrzebują.

Nasze usługi obejmują wydawanie certyfikatów bezpieczeństwa Europejskiego Centrum Bezpieczeństwa Sportu i Rekreacji, deklaracji zgodności z Polskim Normami, kontrole, opracowywanie dokumentacji Techniczno – Ruchowych, orzeczeń technicznych, atestacja, zarządzanie projektami, doradztwo i szkolenia.

Klientami naszymi są producenci urządzeń, właściciele atrakcji, sale zabaw, instytucje samorządowe, szkoły, przedszkola, parki rozrywki, wesołe miasteczka.

Mamy nadzieję, że dzięki naszej stronie możecie się dowiedzieć więcej o tym, kim jesteśmy i co robimy. Należy jednak pamiętać że do każdego naszego klienta podchodzimy indywidualnie i w razie nie pojawienia się wystarczających informacji na naszej stronie, prosimy o kontakt.

  • Dodaj link do:
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com